Stavební dozor a poradenství

Stavební dozor

Jako stavební firma Aksamit s.r.o. vám nabízíme stavební dozor (Technický Dozor Investora), náš autorizovaný technik s více jak pětadvacetiletou praxí vám ohlídá vaši stavbu.

Stavební dozor a poradenství

Proč si pro rekonstrukci koupelny a WC vybrat specializovanou firmu?

Plánujete revitalizaci koupelnového jádra a přemýšlíte, zda se do ní pustit na vlastní pěst či se poohlédnout po odborné firmě? Chcete-li si ušetřit starosti a zároveň mít jistotu, že vše probíhá podle současných norem, svěřte se do rukou odborníků.

Pokud budete stavební firmu vybírat na základě doporučení nebo dlouholetých zkušeností v oboru, nemůžete šlápnout vedle. A jak rozpoznat odborníky? Vaši důvěru by si specializovaná firma měla získat svým přehledem a znalostmi již při sestavování nabídky.

Odborník vás při první návštěvě dokáže navést správným směrem. Během nezávazné schůzky poradí, vše vysvětlí, zaměří a vypracuje přehlednou kalkulaci. V neposlední řadě, díky stavební firmě, ušetříte čas i nervy. Na základě zkušeností totiž vyřeší vše, co vás může na cestě za vaší vysněnou koupelnou potkat.

Nevíte si rady, zda zvolit pórobetonové nebo sádrokartonové příčky? A jak je to s podlahovou krytinou? Specialisté vám na vaše dotazy rádi odpoví a poradí. Odborná firma s dlouholetými zkušenostmi vše zařídí od odstranění původního jádra po finální dokončení celé stavby.

Standardní doba rekonstrukce bytového jádra se pohybuje kolem deseti pracovních dnů.

Start typing and press Enter to search